KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8268195
nr 826 8195
oidentifierad konstnär, 1800-tal, fiskare, signerad: 'J O B', olja på duk, dukmått: 41x58 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 maj 2013
kl 20:54:33
13/5 15:28:16
1.600 kr
13/5 20:49:30